SSLTimeout.

1000 Pierwszych dni dla zdrowia

 

Wystartował Program „1000 Pierwszych dni dla zdrowia”, poświęcony edukacji żywieniowej rodziców i opiekunów dzieci do 3. roku życia. W ramach Programu kilkanaście organizacji pozarządowych i instytucji publicznych przeprowadzi warsztaty i spotkania edukacyjne dotyczące zasad zdrowego żywienia maluchów. To pierwsza taka akcja o charakterze ogólnopolskim, która zrzesza tak szeroką koalicję partnerów i kompleksowo podejmuje temat żywienia najmłodszych dzieci.

 

www.1000dni.pl

 

ZNAJDŹ: BADANIE

Badanie (tekst):
Badanie (z listy):
Oddział / klinika (z listy):

PORADNIĘ, ODDZIAŁ...

Nazwa jednostki (tekst):
Nazwa jednostki (z listy):
Rodzaj:

LEKARZA

Nazwisko (tekst):
Nazwisko (z listy):
Specjalność (z listy):

Nagroda Prix Galien 2015 dla prof. nadzw. dr n.med. Marka Woynarowskigo2015-11-18

certZ przyjemnością informujemy, że jednym z laureatów trzeciej polskiej edycji międzynarodowego konkursu Prix Galien 2015 został prof. nadzw. dr n.med. Marek Woynarowski. Kapituła pod przewodnictwem prof. Cezarego Szczylika oraz prof. Grażyny Rydzewskiej nagrodziła Profesora Woynarowskiego w kategorii “innowacyjne odkrycie naukowe” za metodę leczenia uporczywie nawracających pooparzeniowych zwężeń przełyku przy użyciu sondy - protezy przełykowej.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Święto Niepodległości2015-11-12

11b  W dniu 11 listopada br. z okazji Święta Niepodległości na terenie naszego Instytutu odbył się Charytatywny   Marsz Niepodległości Nordic Walking. Imprezę zorganizowała Fundacja Wspieramy Rozwój IP-CZD, dochód z imprezy przeznaczony zostanie na Modernizację Zespołu Poradni Specjalistycznych w Centrum Zdrowia Dziecka. Po Marszu odbył się Piknik, na którym dzieci mogły lepić figurki z pachnącej ciastoliny, oglądać preparaty przez mikroskop, wziąć udział w loterii fantowej i licznych konkursach, a nasi specjaliści udzielali wszystkim zainteresowanym konsultacji.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

VII Ogólnopolski Dzień Szczepień2015-10-27

ODSz 

Hasło tegorocznego Europejskiego Tygodnia Szczepień jest zbieżne z ideą obchodów siódmego Ogólnopolskiego Dnia Szczepień: Zapobiegaj - Ochraniaj - Szczep

Finał tegorocznych obchodów VII Ogólnopolskiego Dnia Szczepień odbędzie się 11 grudnia 2015 w Warszawie.

Celem obchodów Ogólnopolskiego Dnia Szczepień jest propagowanie szczepień jako najskuteczniejszego sposobu zapobiegania chorobom oraz poprawę społecznej wiedzy na temat korzyści wynikających ze stosowania szczepień a także konieczności poszerzania dostępu do tego rodzaju profilaktyki. Ogólnopolski Dzień Szczepień, to nie jest jednodniowa akcja. Każdego roku akcja edukacyjno-informacyjna rozpoczyna się w kwietniu i trwa do grudnia.

Wiecej inforacji na stronie: http://www.ogolnopolskidzienszczepien.pl/ oraz na plakatach.

 

 
 
Strona główna :: Kontakt :: BIP :: Intranet :: Logowanie :: Ankieta satysfakcji pacjenta
Copyright 2015 Instytut "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka"