SSLTimeout.

 

1000 Pierwszych dni dla zdrowia

 

Wystartował Program „1000 Pierwszych dni dla zdrowia”, poświęcony edukacji żywieniowej rodziców i opiekunów dzieci do 3. roku życia. W ramach Programu kilkanaście organizacji pozarządowych i instytucji publicznych przeprowadzi warsztaty i spotkania edukacyjne dotyczące zasad zdrowego żywienia maluchów. To pierwsza taka akcja o charakterze ogólnopolskim, która zrzesza tak szeroką koalicję partnerów i kompleksowo podejmuje temat żywienia najmłodszych dzieci.

 

www.1000dni.pl

ZNAJDŹ: BADANIE

Badanie (tekst):
Badanie (z listy):
Oddział / klinika (z listy):

PORADNIĘ, ODDZIAŁ...

Nazwa jednostki (tekst):
Nazwa jednostki (z listy):
Rodzaj:

LEKARZA

Nazwisko (tekst):
Nazwisko (z listy):
Specjalność (z listy):

Światowy Dzień Chorego2016-02-12

DSC 0393W dniu 11 lutego br. w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” z okazji Światowego Dnia Chorego uroczystą Mszę św. w Kaplicy IPCZD odprawił ks. dr bp Marek Solarczyk, Biskup Pomocniczy Diecezji Warszawsko-Praskiej. Biskup wraz z przedstawicielami Caritasu Diecezji Warszawsko–Praskiej spotkał się również z pacjentami i ich opiekunami. Dla pacjentów Kliniki Gastroenterologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii biskup przywiózł paczki przygotowane przez Caritas.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prof. dr hab. n. med. Anna Dobrzańska nominowana do tytułu KOBIETY MEDYCYNY 20162016-02-09

kobieta med 16Z przyjemnością informujemy, że prof. dr hab. n. med. Anna Dobrzańska - Kierownik Kliniki Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka została nominowana do tytułu KOBIETY MEDYCYNY 2016.

Celem konkursu jest prezentowanie pań związanych z medycyną i ochroną zdrowia, których sukcesy w pracy zawodowej, zaangażowanie i entuzjazm w działalności społecznej budzi szacunek i uznanie. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się ogromnym powodzeniem, na kandydatki oddano łącznie ok. 16 tysięcy głosów. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Miejscowa chemioterapia dotętnicza (Melphalan podawany do tętnicy ocznej)2016-01-27

oko enSzanowani Państwo pragniemy przypomnieć

 

Instytut „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka” jest ośrodkiem zajmującym się kompleksowym leczeniem siatkówczaka od ponad 20 lat. Jest to możliwe dzięki współpracy Kliniki Okulistyki, Kliniki Onkologii, Zakładu Diagnostyki Obrazowej oraz zakładu Patologii.

 

Siatkówczak jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym gałki ocznej u dzieci. Pomimo wysokiego stopnia złośliwości nowoczesne metody leczenia umożliwiają zachowanie życia, zajętej gałki ocznej a często również użytecznego widzenia u leczonego pacjenta. Postawienie właściwego rozpoznania oraz skuteczne leczenie jest możliwe dzięki doświadczeniu personelu medycznego oraz dostępowi do specjalistycznego sprzętu.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
Strona główna :: Kontakt :: BIP :: Intranet :: Logowanie :: Ankieta satysfakcji pacjenta
Copyright 2016 Instytut "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka"