SSLTimeout.

1000 Pierwszych dni dla zdrowia

 

Wystartował Program „1000 Pierwszych dni dla zdrowia”, poświęcony edukacji żywieniowej rodziców i opiekunów dzieci do 3. roku życia. W ramach Programu kilkanaście organizacji pozarządowych i instytucji publicznych przeprowadzi warsztaty i spotkania edukacyjne dotyczące zasad zdrowego żywienia maluchów. To pierwsza taka akcja o charakterze ogólnopolskim, która zrzesza tak szeroką koalicję partnerów i kompleksowo podejmuje temat żywienia najmłodszych dzieci.

 

www.1000dni.pl

 

ZNAJDŹ: BADANIE

Badanie (tekst):
Badanie (z listy):
Oddział / klinika (z listy):

PORADNIĘ, ODDZIAŁ...

Nazwa jednostki (tekst):
Nazwa jednostki (z listy):
Rodzaj:

LEKARZA

Nazwisko (tekst):
Nazwisko (z listy):
Specjalność (z listy):

Patrycja Markowska świątecznie dla pacjentów IPCZD2014-12-17

1image011 Medium

W Klinice Nefrologii naszego Instytutu ze świątecznym koncertem dla pacjentów wystąpiła Patrycja Markowska. Piosenkarka pojawiła się w Klinice w ramach projektu „Gwiazdy na Gwiazdkę”. Wokalistka wystąpiła przed pacjentami ze świątecznym repertuarem. Dzieci otrzymały również świąteczne upominki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choinka od Leśników w IPCZD2014-12-17

image008  Dzięki Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie i Ministerstwu Środowiska, w holu głównym Instytutu stanęła piękna, pachnąca lasem choinka. Leśnicy zadbali również o to, by wspólnymi siłami z naszymi pacjentami ją przyozdobić. Od naszych gości pacjenci otrzymali również wspaniałe upominki świąteczne. 
CZYTAJ WIĘCEJ

Utrudnienia związane z pracami budowlanymi2014-12-17

mapa budowy lądowiska

Szanowni Państwo uprzejmie prosimy nie parkować pojazdów na drogach wewnętrznych Instytutu, w szczególności na drodze pożarowej.  Z uwagi na fakt, że drogi wewnętrzne są wąskie, pozostawianie pojazdu na drodze, uniemożliwia przejechanie straży pożarnej, a przede wszystkim karetek. Dodatkowo, w sezonie zimowym utrudni funkcjonowanie sprzętu do odśnieżania dróg i chodników oraz stwarzać będzie potencjalne możliwości kolizji z innym pojazdami.

Zaznaczamy w tym miejscu, że Instytut nie odpowiada za szkody powstałe w trakcie pozostawienia pojazdów na terenie wewnętrznym.

Przepraszamy za utrudnienia związane z prowadzonymi pracami budowlanymi na terenie Instytutu.

>> Mapa dróg wewnętrznych

 

 

 
 
Strona główna :: Kontakt :: BIP :: Intranet :: Logowanie :: Ankieta satysfakcji pacjenta
Copyright 2014 Instytut "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka"